top of page

Hakkımızda

Tuzla sahil yoluna yakın eşsiz manzarası, lezzet konusunda iddialı yemekleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile Tuzla Lagos olarak sizleri ağırlamak ve en özel anılarınız da yer almak olmak bizim için ayrıcalıktır. Tuzla Lagos Balıkta zengin A’la Carte mutfağı ve profesyonel ekibi ile konuklarınızı ağırlayabileceğiniz benzersiz bir mekan ve eşsiz atmosferi sizlere sunmaktadır. Tuzla Logos Balıkta 500 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip terası ayrıca 250 kişilik balo salonu, 90 kişi kapasiteli Barbarossa Barı ve mevcut otoparkı ile ihtiyacınız doğrultusunda en güzel hizmeti siz konuklarımız için sağlamaktadır. Trafikten uzak, şehir gürültüsünden uzak, sakinliği ve rahatlığı yaşamak için güzel bir başlangıç olmaya adayız.

Her türlü düğün, nişan, kına gecesi, doğum günleri, sünnet düğünü, evlilik yıl dönümü, nikah sonrası yemek, şirket yemekleri gibi tüm özel günlerinizde farkındalık yaratacak kaliteli sunumlarıyla sizlere hizmet vermek bizim için bir ayrıcalıktır.

Uluslararası tüm damak zevklerine hitap edebilen, zengin bir mutfağa sahip olan tesisimiz maksimum düzeyde hijyen kurallarına uygun olup, görsel lezzeti de önemseyen kaliteli servisiyle hizmetinizdedir.

WhatsApp Image 2023-09-04 at 12.32.08 (2).jpeg
WhatsApp Image 2023-09-04 at 12.31.53 (9).jpeg
AMBLEM LAGOS-01.png
2019-02-12_15-33-18.png
bottom of page